Moje książki

„Kariera pod kontrolą. Jak zmienić swoje życie zawodowe na lepsze”

„Kariera na wysokich obcasach. Jak z wdziękiem i klasą osiągnąć sukces zawodowy”

„Efektywna komunikacja w zespole”

„Work-life balance. Jak osiągnąć równowagę w pracy i w życiu”

 • mi

  „Kariera na wysokich obcasach” – dużo wiedzy niby oczywistej, ale takiej, którą warto sobie odświeżać. I jest kilka perełek – dla mnie np. odkryciem było poznanie podstawowej zasady networkingu, że najpierw powinnaś zainwestować w relację, czyli komuś pomóc, a dopiero prosić innych o pomoc w swoich sprawach. Podsumowując – książka warta swojej ceny i warta czasu poświęconego na jej przeczytanie.

 • http://www.jobfitter.pl ania

  Polecam. Czytałam obie. Jeżeli chcesz zaplanować kariere to obowiązkowe pozycje!

 • Anna J.

  Ja czytam obecnie „Kariera pod kontrolą”. Polecam wszystkim, którzy poważnie myślą o swoim rozwoju zawodowym, stanowi doskonałe źródło inspiracji i pomysłów. Pani Beato, bardzo dziękuję.

  W następnej kolejności zabieram się za „Karierę na wysokich obcasach”.

 • bonia

  Dosyć niedawno kupiłam „Karierę pod kontrolą” i zdecydowanie mogę polecić tę książkę wszystkim poszukującym i chcącym zmienić pracę na lepszą. Nie znalazłam lepszej pozycji w księgarni w tej tematyce.
  Szczerze polecam.

 • salowa

  Jaki jest sens publikowac same pochwalne głosy o sobie samej, skoro wiadomo, że niepochwalne są usuwane? Pierwszy raz od wielu lat przychodzi mi na myśl określenie KOŁTUNERIA. Nie uwierzyłbym, że można osiągnąć takie dno :) Z hejterskimi pozdrowieniami.